İÇEM öğrencileri mezun oldu - Eskişehir Balyoz Haber

Eskişehir Eğitim

İÇEM öğrencileri mezun oldu

İÇEM öğrencileri mezun oldu
Yayınlama: 21 Haziran 2024 Cuma - 6.526
A+
A-

Anadolu Üniversitesi İşitme Engelli Çocuklar Okul Öncesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (İÇEM) 8. Sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Mezuniyet törenine İÇEM Müdürü Prof. Dr. Zerrin Turan, İÇEM Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Duygu Büyükköse, Matematik Öğretmeni Fevziye Güldür başta olmak üzere İÇEM öğretmenleri, veliler ve öğrenciler katılım gösterdi.

Prof. Dr. Turan: “Çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum” 

Mezuniyetin açılış konuşmasını yapan İÇEM Müdürü Prof. Dr. Zerrin Turan: “2024 yılı mezunlarımızı veriyoruz. Hepsinin hayatında yeni zaman dilimleri açılıyor. Çok uzun zamandan beri birlikteyiz, velilerimizle de birlikte çalıştık ve sonuçlarımız güzel oldu. Çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

“Öğrencilerimizin okul günleri okul anılarına dönüşüyor”

İÇEM Matematik Öğretmeni Fevziye Güldür ise konuşmasında şunlara değindi: “Velilerimizin bizlere emanet ettiği evlatlarını erdem ve bilgi ile donattığımız, yetişkin genç bireyler haline getirdiğimiz bir nesli daha yeni hayatlarına uğurluyoruz. Öğrencilerimizi mezun ediyor ve okul günlerini okul anılarına dönüştürüyoruz. Öğrencilerimiz, İÇEM mezunu olma ayrıcalığına sahip olacak.”

Mezuniyet töreninin devamında İÇEM öğrencilerinin bir yıl boyunca hazırladıkları resim, seramik ve el işleri sergisi başta aileler olmak üzere katılımcıların ziyaretine açıldı. Törenin sonunda mezun olan öğrenciler  halk oyunları gösterisi sergiledi. Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024